Kontakt oss

Daglig leder og fagansvarlig: 

Kristian Mellem

kristian@lydgulv.no

+4741430003

Økonomiansvarlig:
 
Cristina Adelina Hagtvet Rem

cristina@lydgulv.no

+4740613983

Administrasjonsmedarbeider: 

Vivian Nyberg

vivian@lydgulv.no

+4799700146

Prosjektleder: 

Knut Gårder

knut@lydgulv.no

+4747604029

Fagfelt: trinnlyd, dekkeløsninger-etasjeskille

Prosjektleder: 
Hege Fjermestad

Fagfelt: Trinnlyd

hege@lydgulv.no

+4747273172

Prosjektingeniør: 
Joakim Myrvang Gruer

Fagfelt: salg og marked

joakim@lydgulv.no

+4746623917

Prosjektingeniør: 
Stian Magnussen

Fagfelt: kalkulasjon og innkjøp

stian@lydgulv.no

+4795906272

KONTAKTINFORMASJON

Lydgulvsystemer AS

 
Molinna 2, 2750 GRAN

Besøksadresse


Molinna 2, 2750 GRAN

Tlf: 41 43 00 03

E-post: post@lydgulv.no

SEND HENVENDELSE